Доктор радить, консультує, інформує

Рекомендації щодо проведення вакцинації проти поліомієліту вакциною ОПВ в рамках третього раунду додаткової вакцинації ОПВ

Критерії включення дітей для отримання ОПВ в рамках третього раунду вакцинації:

1. Вакцинації ОПВ в рамках третього раунду підлягають усі діти, як щеплені від поліомієліту раніше за віком, так і щеплені частково, з порушенням календаря щеплень, віком від 2 місяців до 10 років (9 років 11 місяців 29 днів).
  2. Діти, які не отримали жодної дози вакцини проти поліомієліту, отримують першу дозу ІПВ та можуть бути далі вакциновані ОПВ не раніше ніж через 14 днів після отримання ІПВ.
  3. Діти, які раніше (більше ніж 14 днів) отримали щонайменше одну дозу інактивованої поліомієлітної вакцини (ІПВ окремо чи в складі комбінованих вакцин або ОПВ), повинні отримати ОПВ в рамках раундів вакцинації ОПВ незалежно від часу отримання останньої дози.
  4. Тривалість третього раунду вакцинації ОПВ складає 2 тижні (з 25 січня по 05 лютого) з можливістю його подовження, враховуючи ускладнення епідситуації з грипу та ГРВІ.